FISKARS АКЦІЯ 2022!

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ БРЕНДУ FISKARS!

КУПУЙТЕ ОРИГІНАЛЬНУ ПРОДУКЦІЮ

ІЗ ЗНИЖКОЮ ДО 40%

АКЦІЯ ДІЄ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ З 07.05 ПО 31.05.2022 ВКЛЮЧНО.

FISKARS АКЦІЯ 2022!

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ FISKARS!

КУПУЙТЕ ОРИГІНАЛЬНУ ПРОДУКЦІЮ

ІЗ ЗНИЖКОЮ ДО 40%

АКЦІЯ ДІЄ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ З 07.05 ПО 31.05.2022 ВКЛЮЧНО.

ОРИГІНАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ

Інтернет-магазин «Fiskars Ukraine» є офіційним дилером продукції ТМ Fiskars в Україні.

ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ

На весь товар надається гарантія від виробника на строк від 5 до 25 років. Обмін/повернення товару – 14 днів.

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

Забезпечуємо своєчасну доставку замовлень до всіх міст та населених пунктів України.

ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ

Сплачуйте за товар готівкою або за допомогою безготівкового платежу на розрахунковий рахунок у “Приват Банк”.

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ

НОВИНКИ

FISKARS

ЕТАЛОННА ЯКІСТЬ ВІДТОЧЕНА СТОЛІТТЯМИ

Fiskars – одна з найстаріших компаній Фінляндії з більш ніж 360-річною історією. Усе розпочалося у XVII столітті з будівництва кількох чавуноплавильних заводів. Завдяки своїм старанням і постійному бажанню вдосконалюватися бренд Fiskars стає пізнаваним у всьому світі, а продукція, що випускається ним, заслужено вважається однією з найкращих у своєму сегменті.

На сьогоднішній день Fiskars є провідним виробником товарів для саду, будинку та відпочинку на відкритому повітрі. Дотримуючись строгих фінських стандартів якості, компанія з самого початку заснування використовує тільки високоякісні та довговічні матеріали для досягнення найкращих показників продуктивності та комфорту для своїх користувачів.

Fiskars Logo Round
Штаб-квартира Fiskars в Гельсінкі

ІСТОРІЯ СТАНОВЛЕННЯ БРЕНДУ FISKARS І ШЛЯХ ДО СВІТОВОГО ВИЗНАННЯ

Свій початок компанія бере у 1649 році, коли її засновнику Пітеру Торвесту (Peter Thorwöste) було надано право на виробництво чавуну та кованих виробів у маленькому фінському містечку під назвою Фіскарс.

Проте справжнє економічне зростання і успіх компанії прийшли після того, як у 1822 році саме містечко і металургійний завод, що знаходилося в ній на той час, були придбані фармацевтом Йоханом Якобом Юліном. Саме ця людина заклала основний вектор розвитку корпорації, націлений на впровадження інноваційних технологій у процес виготовлення продукції. У 1830 році у майстерні Фіскарс була виготовлена ​​перша у Фінляндії парова машина, що знаменувало перехід від повністю ручної праці до механічного виробництва.

Починаючи з виробництва ножів, виделок, ножиць та плугів, фабрика поступово розширювала свій асортимент, виходячи на нові ринки збуту і тим самим стаючи все більш відомою у широких загалах.

Одним із найбільш значущих етапів в історії розвитку бренду став випуск у 1967 році перших у світі ножиць із пластмасовими ручками. Ця продукція моментально набула захоплених відгуків і принесла компанії Фіскарс вже всесвітню популярність. Варто зазначити, що з 1967 року у всьому світі було продано понад мільярд ножиць Fiskars.

На сьогоднішній день на фабриках Fiskars, розташованих у більш ніж 100 країнах світу, виробляється величезний асортимент садового інвентарю, посуду, товарів для дому, туризму, елементів інтер’єру, а також відкритих моторних човнів та багато іншої продукції, включаючи такі бренди як Gerber, Hackman, Littala, Buster та інші.

ЩО РОБИТЬ ПРОДУКЦІЮ FISKARS ОСОБЛИВОЮ?

Таємниця найвищої якості та довговічності всіх товарів Fiskars криється у особливому підході компанії до своєї справи. Тут поєднуються накопичений багатовіковий досвід, фінські стандарти якості, а також прагнення бренду завжди йти в ногу з часом. Виходячи з цього виробник постійно веде роботи з пошуку та власної розробки нових технологічних рішень, матеріалів та інших варіантів зробити свої вироби ще кращими, а їх користувачам надати ще більший комфорт і надійність.

Так, при виробництві більшості садового інструменту Fiskars виробник використовує лише високоякісну сталь. Такі вироби, як сокири та леза багатьох інших інструментів для саду, мають спеціальне антифрикційне тефлонове покриття – PTFE. Воно не тільки захищає лезо від корозії, а й запобігає його заїданню при роботі з вологою (живою) деревиною.

У виготовленні ручок садового інструменту Fiskars застосовує передовий композитний матеріал FiberComp™. Це поєднання полімеру і скловолокна має ряд переваг, таких як – неймовірно висока міцність та довговічність, невелика вага, стійкість до всіляких зовнішніх факторів (висока і низька температури, вологість і т.п.), чудові амортизуючі властивості, які надають додатковий комфорт користувачам під час роботи.

Ще однією запатентованою розробкою, що застосовується компанією у процесі виробництва продукції, є спеціальне антиковзальне покриття SoftGrip™, яке забезпечує додаткову надійність у процесі експлуатації.

Також варто відзначити чудову ергономічність впізнаваний, уподобаний тисячами шанувальників по всьому світу, зовнішній вигляд інструменту для саду та посуду Fiskars. Компанія з року в рік отримує широке визнання публіки і нагороджується на міжнародних виставках у сфері дизайну, таких як Red Dot Design Award, що проходить в Німеччині, Popular Mechanics Green Design Awards, Good Design Awards, Ease-of-Use Commendations та інші.

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН “FISKARS UKRAINE” – ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕР В УКРАЇНІ

Будучи офіційним дилером інтернет-магазин Фіскарс Україна надає своїм клієнтам найширший асортимент товарів для дому та саду від однойменного фінського бренду.

У каталозі продукції нашого офіційного сайту Fiskars ви знайдете такі товари як: сокири та колуни, садові лопати, вила, граблі, секатори та гілкорізи, висоторізи, посадковий інвентар, пилки, бури, сапки, садові ножиці, будівельні ножі та молотки, лопати та скрепери для прибирання снігу, а також легендарні універсальні ножиці, кухонні ножі, сковороди, кухонне приладдя та безліч іншого інвентарю за найвигіднішими цінами на ринку.

Приєднуйтесь до нашої спільноти та станьте одним із тисяч щасливих власників унікального у своєму роді інструменту та інвентарю від фінського виробника Фіскарс.

Купуючи інструмент Фіскарс у нашому офіційному інтернет-магазині, ви отримуєте:

  • 100% оригінальну та високоякісну продукцію від всесвітньо відомого фінського бренду;
  • сертифікат на гарантійне обслуговування від 5 до 25 років у сертифікованому сервісному центрі Fiskars в Україні;
  • вичерпну консультацію та допомогу у виборі товару від наших досвідчених менеджерів;
  • можливість самостійно оцінити якість та надійність продукції в нашому офлайн магазині;
  • можливість оперативної доставки товару до всіх міст і населених пунктів України, а також оплати будь-яким зручним для вас способом.